in

A ekzistojnë UFO-t? Teologu Miron Cako: Një skenar diabolik, bëhet për… | ABC News Albania
‘ABC E MENGJESIT’ eshte emisioni qe shoqeron fillimin e dites suaj qe prej qershorit te 2020. Ky emision transmetohet drejtperdrejt nga e hena ne te premte, nga ora 07.00 – 11.00. ‘Abc e mengjesit’ vjen ne ekranin tuaj ne drejtimin gazetarit te njohur Enkel Demi, moderatorit Alban Musa dhe gazetareve Bora Shahini, Romina Braho dhe Matilda Zaimi.
Aktualiteti i dites, intervista, debate, lajmet me te fundit, shtypi i dites, histori personale, reportazhe, informacione te dobishme, receta gatimi dhe shume argetim vijne çdo dite, nga e hena ne te premte, ne ‘Abc e mengjesit’, ne rreth 240 minuta transmetim te drejtperdrejt çdo dite.
Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: http://abcnews.al/

Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/

Instagram: https://instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.youtube.com/user/abcalbanian

#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UFO Sightings Over San Diego!👽(June 27, 2022) Mysterious Lights in San Diego Sky! Incredible footage

രഹസ്യങ്ങളുടെ AREA 51 – An Alien UFO Base ? Malayalam | Bright Keralite