in

Top News – UFO gjatë fjalimit të Putin!/ Çfarë e trembi liderin rus në Volgograd!
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Volgograd gjatë vizitës së presidentit rus Vladimir Putin. Pilotët e disa avionëve rusë raportuan për një mjet fluturues të paidentifikuar ndërkohë që Putin ishte në qytet të enjten për të marrë pjesë në një aktivitet.
Mediat ruse thonë se objekti i paidentifikuar “ndryshoi ngjyrën dhe lartësinë”.
Presidenti rus fluturoi për në Volgograd nën masa të rrepta sigurie për të marrë pjesë në një ceremoni me rastin e 80-vjetorit të Betejës së Stalingradit.
Por kanali Telegram raporton se mjeti kishte fluturuar pa u vënë re pavarësisht masave të sigurisë derisa ishte parë nga ekuipazhet e katër avionëve.
“Ekuipazhi i Airbus A321 S7 Airlines,nga Soçi në Moskë, 12 minuta para mbërritjes në Volgograd, në një lartësi prej 10,000 metrash, raportoi se pa një objekt fluturues të paidentifikuar në të majtë të avionit.
Objekti ndryshoi ngjyrën, lartësinë dhe kahun e lëvizjes”, shkruhej në kanalin që monitoron incidentet ajrore.
Sipas pilotëve, objekti qëndroi rreth 200 kilometra larg avionit dhe u vu re pak para mbërritjes së Putin.

Pamje:AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#TopNews#UFO#TopChannel

Source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kapadokya’da UFO soruları? Erciyes’e ziyaret.. kızlarla sohbet .. çıtır magazin…Vlog-2

Kapadokya’da UFO soruları? Erciyes’e ziyaret.. kızlarla sohbet .. çıtır magazin…Vlog-2

Les Extraterrestres et l'Antichrist

Les Extraterrestres et l'Antichrist