in

Top News – Video 23 minutëshe e UFO-ve/ E ka Pentagoni, ‘trondit’ këdo që e shikonPentagoni ka në zotërim një video 23 minuta të gjatë të UFO-ve që lëvizin në një trajektore të habitshme që do ti linte shikuesit të shokuar. Sipas Lue Elizondo-s, që ka drejtuar më herët një program sekret të identifikimit të kërcënimeve të avancuara aero-hapësinore, zbulon ekizistencën e pamjeve ndërkohë që presioni vazhdon të rritet në shba për të zbardhur fenomenet.
Elizondo, një ish oficer i zbulimit që dha dorëheqjen nga Pentagoni në 2017-ën, thotë se ai i ka parë pamjet e UFO-ve që i karakterizon si shokuese.
Ai thotë se pamjet janë shumë shokuese dhe se ato kanë qarkulluar mes komunitetit të inteligjencës amerikane. Videoja thuhet se tregon disa UFO që lëvizin në mënyra dhe trajektore të habitshme, që njerëzit nuk i kuptojnë, me të dhëna të regjistruara duke përdorur sistemet ushtarake amerikane. Videoja është regjistruar mes viteve 2008 dhe 2012, dhe mjetet e paidentifikuara ishin të mëdha aq sa të zinin brenda disa qënie humane ndërkohë që objektet nuk kishin formën e diskut, sic jemi mësuar ti imagjinojmë ne.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#UFO#TopChannel

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UFO (2021) Official Trailer | SHOWTIME Documentary Series

SALLE DE CONCERT ou SOUCOUPE VOLANTE ?