in

“Pashë UFO-t për 3 netë”, bjeshkatari tregon hartën sekrete të gjetur te guri 6000 vjeçar | ABC News
‘ABC E MENGJESIT’ eshte emisioni qe shoqeron fillimin e dites suaj qe prej qershorit te 2020. Ky emision transmetohet drejtperdrejt nga e hena ne te premte, nga ora 07.00 – 11.00. ‘Abc e mengjesit’ vjen ne ekranin tuaj ne drejtimin gazetarit te njohur Enkel Demi, moderatorit Alban Musa dhe gazetareve Bora Shahini, Romina Braho dhe Fabjola Demirneli.
Aktualiteti i dites, intervista, debate, lajmet me te fundit, shtypi i dites, histori personale, reportazhe, informacione te dobishme, receta gatimi dhe shume argetim vijne çdo dite, nga e hena ne te premte, ne ‘Abc e mengjesit’, ne rreth 240 minuta transmetim te drejtperdrejt çdo dite.
Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: http://abcnews.al/

Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/

Instagram: https://instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.youtube.com/user/abcalbanian

#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SZCZEPIĆ SIĘ NIE WARTO, A UFO JUŻ NADCHODZI

SZCZEPIĆ SIĘ NIE WARTO, A UFO JUŻ NADCHODZI

Woman Hurt After Police Car She Was Detained In Was Hit By #Train

Woman Hurt After Police Car She Was Detained In Was Hit By #Train